X

Kubota sai võimsa avalöögi 10.detsembril

11.12 2015 19:48

10.detsembril esitleti esmakordselt eestis Kubota põllumajandustraktoreid. Stokker Agri keskuse ümbrus oli autodest tulvil. Kubota brändi ja Stokker Agri uue ajastu avalöögile kogunes üle 200 külalise nii mandrilt kui saartelt. Eesti oli üks esimestest riikidest, kus esitleti tänast Kubota lipulaeva M7001 seeria traktorit M7171.

Eestis müüme kogu Kubota traktorite valikut - võimsusklassi 16 hj - 175 hj.  Kõiki traktoreid peale M7001 seeria on võimalik soetada juba täna. Kuna M7001 seeria tehas avati alles sel aastal juulis-augustis ja nõudlus on väga suur, siis M7001 seeria traktorid jõuavad esimeste Eesti põllumeesteni 2016 aasta kevadel. 
Kubota kommunaaltehnika – väiketraktorid (kuni 60hj) , niidutehnika (frontaalniidukid ja diiselmootoriga suured murutraktorid, töö- ja vabaajasõidukid -  on hinnatud ja üks enimmmüüdud brände Euroopas, tegelikult kogu maailmas. Kuni 120hj masinate klassis on Kubota Ameerika Ühendriikides turuliider.
Tõenäoliselt teab iga põllumees, et Kubota on maailma suurim tööstluslike diiselmootorite tootja. Paljud tootjad kasutavad oma väiketraktorites just Kubota mootoreid. Kubota on tänaseks vast ainus traktorite tootja, kes toodab kõik  komponendid ise, mistõttu on tagatud kokkusobivus, kvaliteet ja kestvus. Tuginedes kasutajate kogemusele ja tagasisidele on Kubota traktorid vastupidavad, ülalpidamiskulud madalad ja järelturuväärtus kõrge. 
Täna näeb masinaid Stokker Agri müügi- ja hooldekeskustes Tallinnas, Paides ja Tartus. Kuna talveperioodiks oleme kohale toonud kõikidest masinatest vaid üksikud eksemplarid, siis tasub enne kohale tulekut üle helistada oma piirkonna müügimehele, et kus täpselt konkreetne huvipakkuv masin asub. Piirkonna müügispetsialistide kontaktid leiab meie kodulehelt www.stokkeragri.ee/kontakt.
Kui teil on soov soetada kindlas varustuses ja võimsusklassis masin on mõistlik kohe oma piirkonna müügispetsialisti poole, kes teeb soovitud masinale vajalikus varustuses pakkumise. Müügispetsialistide kontaktid leiate www.stokkeragri.ee

Vaata pilte Stokker Agri veebist http://www.stokkeragri.ee/kubota-pollumajandustraktorite-esmaesitlus-toimus-paides-10-detsembril/

Loe veel ka pollumajandus.ee-st: http://pollumajandus.ee/article/2015/12/11/stokker_agril_ambitsioonikad_plaanid

 

Kubota M135GX ja lipulaev M7171