X
07.12 2015 15:34

Hea klient!

Stokker Agri on pakkunud Eesti põllumeestele uusimaid põllumajandustehnika terviklahendusi üle 16 aasta. Täna on Stokker Agri muutumas Eesti kesksest  Baltikumi üleseks laia põllumajandustehnika valikuga ettevõtteks.

Üheks oluliseks osaks selles muutuses on Stokker Agri tootevalikusse lisandunud Jaapani kõrgtehnoloogia ettevõtte Kubota põllumajandus- ja kommunaaltehnika. Kubota on tuntud kui maailma suurim diiselmootorite tootja.  Jaapani kvaliteet ei vaja eraldi tutvustamist. Kubota toodab töökindlaid uuenduslikke traktoreid, mis haakuvad väga hästi Baltikumi põllumeeste vajadustega.

2015 aasta novembris allkirjastatud lepingu kohaselt on Stokker Agri Kubota esindaja Eestis, Lätis ja Leedus.

Samuti olulise muudatusena pakub Stokker Agri nüüdsest JCB põllumajanduslikele teleskoop- ja kompaktlaaduritele lisaks ka Fastrac traktoreid.
Kubotale, JCB-le ja Kuhn-le lisaks on meie valikus mitmed kitsamale valdkonnale keskendunud tootjad nagu Bednar, McHale, Schuitemaker, Spearhead, Grimme, Skals, Joskin, Sauter, Hawe, ROC jt. Nad kõik on omal alal tipptegijad.

Stokker Agri tooteportfellist leiame sobiva lahenduse nii suurele kui väiksemale põllupidajale, nii piimakarja- kui teraviljakasvatajale. Õige masina valikul on teile abiks Stokker Agri müügispetsialistid.

Seadmete ostul aitame soodsa rahastuse leida koostöös Eestis tegutsevate liisinguettevõtete, Stokker Finance ja JCB Finance-ga.

Lisaks uuele tehnikale pakume laias valikus kasutatud põllumajandustehnikat. Kui soovite välja vahetada oma olemasoleva masina, leiame teile parima lahenduse. Meie kasutuses on Baltikumi suurim kasutatud tehnika portaal used.stokker.com.

Läbi Stokker Agri Tallinna, Paide ja Tartu keskuste pakume teile varuosi ja hooldetuge nii Kubota, JCB kui ka kõigile seni meilt ostetud masinatele. Hästi varustatud mobiilsete hooldekodadega katame kogu Eestimaa vajaduse ja tagame teile hooajal tehnilise toe sõltumata päevast ja kellaajast.

Klientide rahulolu on meile ülioluline, mistõttu:

... oleme valinud oma koostööpartneriteks maailma hinnatuimad ja usaldusväärseimad tootjad.
... panustame tõsiselt oma meeskonna ja klientide  koolitamisse – maailm meie ümber muutub ning nii peame ka meie muutuma koos sellega.
... panustame pidevalt oma hooldemeeskonna koolitamisse, hooldekeskuste  ja mobiilsete, kogu Eesti vajaduse katvate hooldebusside tippvarustusse. 

Meil on hea meel, et olete valinud oma koostööpartneriks Stokker Agri!


Stokker Agri meeskond